Straumann implantai – populiariausias pacientų pasirinkimas

Šiandien suskaičiuojama daugiau nei 200 skirtingų implantų gamintojų, tačiau tenka pastebėti, kad būtent Straumann implantai mūsų šalyje sulaukia didžiausio susidomėjimo.  Tai yra didžiausias implantų gamintojas visame pasaulyje, kuris savo veiklą pradėjo prieš daugiau nei 40 metų, o Lietuvoje yra puikiai žinomas nuo 2003-iųjų. Šiandien Straumann atstovybės yra įsikūrusios daugiau nei 70 pasaulio šalių, o pacientai apie šio gamintojo produkciją atsiliepia tikrai labai palankiai. Priežasčių, kodėl verta pasvarstyti būtent apie šio gamintojo implantus, tikrai nestinga, taigi, pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

Geriausi prigijimo rodikliai

Renkantis dantų implantus visada yra tikimasi, kad juos organizmas tinkamai priims, todėl Straumann implantai tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Atlikti tyrimai parodė, kad šio gamintojo dantų implantų prigijimo rodikliai yra itin aukšti – jie siekia net 96,4 proc. (analizuota daugiau nei 11 000 pacientų duomenys). Tikimybė prarasti Straumann implantus yra nuo 6 iki 60 kartų mažesnė nei kitų gamintojų implantus.

Patentuotas titano ir cirkonio lydinys

Straumann implantai yra gaminami iš patentuoto titano ir cirkonio lydinio, kuris implantų prigijimo tikimybę padidino dar beveik 2 procentais. Nors gali atrodyti, kad toks pasiekimas yra pernelyg menkas, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Titano ir cirkonio lydinys „Roxolid“ yra net 35 procentais tvirtesnis už gryną titaną, todėl tai turi teigiamą poveikį implantų ilgaamžiškumui. Maža to, šis lydinys leidžia naudoti vienu diametru mažesnius implantus, ir tai net 54 proc. Atvejų leidžia išvengti kaulo priauginimo procedūrų.

Greitesnis gijimo procesas

Straumann implantai turi unikalų porėtą „SLA“ paviršių, kuris užtikrina greitesni implanto prigijimą. Toks implantų paviršius dar labiau sumažina implantų atmetimo tikimybę – net ir labai sudėtingais atvejais prigijimo tikimybė siekia 99-100 proc. Kai siekiama, kad prigijimo terminas būtų kiek įmanoma trumpesnis, rekomenduojama rinktis laikinas karūnėles.

Palanki implantų kaina

Ruošiantis implantavimo procedūroms dėmesys neretai krypsta ir į tai, kokia yra implantų kaina, todėl Straumann produkcija tikrai gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu. Norėdami rasti patį geriausią pasiūlymą paprasčiausiai palyginkite skirtingų klinikų nustatytas kainas, ir tikrai atrasite pačius geriausius pasirinkimus.