Apie mus

Jelendenta odontologijos centras įsikūręs 1998 m. rugsėjo 2 d. Vilniaus mieste, kuriame visiems šeimoms nariams nuo vaikų iki senjorų teikiamos aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos. Naudojame moderniausius prietaisus, darbui renkamės tik aukščiausios kokybės medžiagas. Mūsų centre galima pasidaryti panoraminę rentgeno nuotrauką, taip pat yra naudojamas naujausias dentalinis rentgeno aparatas su viziografu. Turime savo laboratoriją, užsiimame protezų gamyba bei teikiame implantavimo ir protezavimo paslaugas. Jelendenta odontologijos centre dirba kvalifikuoti, patyrę specialistai, kurie domisi odontologijos mokslo naujovėmis ir sukauptas žinias nuolat gilina. Mūsų profesionali komanda užtikrina geriausius rezultatus.

Mūsų TIKSLAS- teikti aukštos kokybės paslaugas, padėti pacientams greitai pasveikti bei suteikti visą reikalingą pagalbą.

Mūsų VERTYBĖS – profesionalumas, kokybė, sąžiningumas.

Mūsų VIZIJA- suteikti daugiau, negu tikisi pacientas.

Odontologijos centro adresas – Šeimyniškių g. 21-85. 

Ir toliau siekiame būti viena iš pažangiausių klinikų Lietuvoje, tobulinamės kursuose, konferencijose ir kongresuose.

Dirbame jau virš 26-ių metu

Kaina nustatoma atsižvelgiant į intervacijos apimtį, manipuliacijų sudėtingumą ir sunaudotų medžiagų kiekį.Šiame puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobudžio, kurios gali būti  keičiamos be išankstinio informavimo !!!!