Dantų protezavimas Vilniuje: kada prireikia šios paslaugos?
Odontologines paslaugas šiandien siūlo tikrai nemažai klinikų, todėl pacientams ne visada yra paprasta apsispręsti, kurią jų vertėtų pasirinkti. Dantų protezavimas Vilniuje – tai viena populiariausių paslaugų, kuri yra teikiama įvairaus amžiaus žmonėms. Klaidinga manyti, kad protezų gali prireikti išimtinai tik vyresnio amžiaus žmonėms – tenka pastebėti, kad dėl šių paslaugų kreipiamasi vis jaunesni pacientai. Priežasčių, kodėl gali prireikti šios odontologų teikiamos paslaugos, yra ganėtinai daug, taigi, apžvelkime pačias dažniausias.
Smarkiai pažeisti dantys
Deja, taikant dantų plombavimą ne visada yra įmanoma atkurti pažeistus dantis, tad tokiose situacijose odontologai gali siūlyti dantų protezavimą. Tokia galimybė gali būti pritaikoma ir tada, jei yra pažeisti krūminiai dantys, ir tuomet, jei tektų atkurti priekinius dantis. Dantų protezavimas Vilniuje yra teikiamas patyrusių profesionalų, tad galite būti užtikrinti, kad galutinis rezultatas atrodys tikrai estetiškai.
Dantų nusidėvėjimas
Jei pacientas turi polinkį griežti dantimis, anksčiau ar vėliau gali tekti atlikti dantų protezavimą. Nors tam tikrose situacijose nudilusius dantis pavyksta atkurti taikant plombavimą, tačiau tai ne visada yra įmanoma. Nesvarbu, koks sprendimas bus priimtas (plombuoti ar protezuoti dantis, bet kuriuo atveju pacientui bus rekomenduojama užsisakyti specialią dantų kapą, kuri padės apsaugoti dantis nakties metu.
Dantų praradimas
Dantų protezavimas taip pat gali būti taikomas ir tuomet, jei pacientas yra netekęs vieno ar daugiau dantų. Tokioje situacijoje dantų protezavimo galimybės yra kelios: protezai gali būti fiksuojami ant dantų implantų, gali būti atliekamas vadinamųjų dantų tiltelių fiksavimas arba gaminami išimami protezai. Pirmoji pasirinkimo galimybė visada yra pati efektyviausia – implantai padės apsaugoti žandikaulio kaulą nuo nykimo, o implanto tarnavimo trukmė gali siekti net kelis dešimtmečius.
Situacijų, kada gali tekti protezuoti dantis, gali būti ir daugiau, tačiau visada galite tikėtis, kad dantų protezavimas Vilniuje bus atliekamas tikrai profesionaliai. Kartais protezavimas yra taikomas ne vien tik dėl praktinių, bet taip pat ir dėl estetinių priežasčių, tad tikrai neverta nuogąstauti, kad dantų protezai atrodys pernelyg nenatūraliai. Šiuolaikinės galimybės leidžia tikėtis paties geriausio rezultato, taigi, kreipkitės į specialistus, ir kartu atrasite tinkamiausius sprendimus.