Dantų protezavimo specialistai pataria: domėkitės ne tik kaina
Odontologinių procedūrų kaina džiugina tikrai ne visada, tačiau pigiausio sprendimo paieškos taip pat nėra išimtis. Visuomet svarbu įsitikinti, kad numatytus darbus atliks tik patys geriausi dantų protezavimo specialistai, todėl nereikėtų skubėti apsispręsti. Tuo atveju, jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, tikėtina, kad priimti tam tikrą sprendimą bus galima gerokai paprasčiau. Taigi, ką pravartu įvertinti?
Pasidomėkite klientų paliktais atsiliepimais
Renkantis dantų protezavimo specialistus visada pravartu pasidomėti, kaip apie juos atsiliepia pacientai – tokios informacijos neretai pavyksta rasti paprasčiausiai naršant internetinėje erdvėje. Gali būti palanku įvertinti, kokia yra odontologų darbo patirtis, kokias konkrečias paslaugas jie teikia, ir t.t. Kiekvienas mūsų tikisi, kad dantų protezavimo specialistai puikiai išmanys savo darbą ir galės garantuoti patį geriausią rezultatą, tad renkantis odontologijos kliniką nereikėtų priimti skubotų sprendimų.
Dantų protezavimo galimybės
Šiandien dantų restauravimo galimybių yra tikrai nemažai, todėl kiekvienoje situacijoje gali būti taikoma labiausiai tinkanti metodika. Pavyzdžiui, jei pacientas yra netekęs vieno danties, dantų protezavimo specialistai gali pasiūlyti implantavimą arba dantų tiltelio fiksavimą. Nors pirmasis pasirinkimas kainuos brangiau, tačiau implantuojant nereikia šlifuoti greta esančių dantų, o dantų šaknį atstojantis sraigtas įprastai tarnauja net kelis dešimtmečius (dantų tiltelis – tik iki 15 metų). Nors dantų tilteliai kadaise buvo tikrai populiarus pasirinkimas, tačiau šiandien galime rinktis kur kas modernesnį ir gerokai efektyvesnį sprendimą.
Pernelyg didelis dėmesys kainai
Tenka pastebėti, kad pacientai ypatingai didelį dėmesį skiria būtent odontologinių procedūrų kainai, ir tai yra iš dalies suprantama. Vis dėlto, kaina neturėtų būti esminiu kriterijumi: pavyzdžiui, jei ieškoma pigiausios dantų protezavimo galimybės, gali būti pasirenkami išimami dantų protezai, kurie įprastai yra gaminami iš plastiko. Tokių protezų kaina tikrai nebus labai aukšta, tačiau tokia protezavimo galimybė negalės garantuoti pakankamo komforto ir visavertės kramtymo funkcijos. Dantų protezavimo specialistai įprastai ragina įvertinti tokias galimybes, kurios individualiu atveju galėtų garantuoti patį geriausią rezultatą: tokiu atveju greitu metu neteks rūpintis protezų korekcijomis, nereikės nerimauti dėl įvairių šalutinių padarinių, ir t.t.