Geriausi dantų implantai: kokius pasirinkti?

Dantų implantų pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras – juos siūlo daugiau nei 200 skirtingų kompanijų. Pacientams visada yra svarbu tai, kad būtų pasirenkami geriausi dantų implantai, tad neretai keliamas klausimas, kurių gamintojų produkciją vertėtų pasirinkti. Šiuo metu didžiausio susidomėjimo ir palankiausių įvertinimų yra sulaukę kelių gamintojų dantų implantai, taigi, pravartu apžvelgti svarbiausius šių kompanijų privalumus.

Niobiotech dantų implantai

Ši bendrovė savo veiklą pradėjo 2000 metais, o šiandien ji yra laikoma viena inovatyviausių kompanijų visame pasaulyje. Džiugina tai, kad Niobiotech dantų implantai dantų atkūrimo procedūrą paverčia lengvesne ir greitesne, o atlikus implantavimo darbus galima džiaugtis estetika ir ilgaamžiškumu.

Nobel Biocare implantai

Nobel Biocare – tai kompanija, kuri savo veiklą pradėjo prieš daugiau nei 50 metų, todėl ji yra laikoma šiuolaikinės implantacijos pradininke. Palanku yra tai, kad šio gamintojo produkcija garantuoja maksimalų ilgaamžiškumą, todėl pacientai gali būti visiškai ramūs, kad praėjus porai dešimtmečių implantų neteks pakeisti naujais. Užtikrinama, kad iš 100 implantavimo atvejų net 99 bus sėkmingi, tad nieko keisto, kad Nobel Biocare gaminiai neretai yra vertinami kaip geriausi dantų implantai.

Straumann dantų implantai

Straumann dantų implantai mūsų šalyje yra pats populiariausias pasirinkimas. Patikimumas, šveicariškas tikslumas ir inovatyvimas yra trys pagrindiniai kriterijai, kodėl taip dažnai yra pasirenkami būtent šie dantų implantai. Straumann produkcija yra gaminama iš gryno titano, todėl tai užtikrina geriausius prigijimo rodiklius.

Biogenesis implantai

Biogenesis – tai Pietų Korėjos bendrovė, kurios siūlomi gaminiai gali užtikrinti ne tik ilgaamžiškumą, bet taip pat ir maksimalų komfortą. Dantų implantavimas yra atliekamas greičiau ir patiriant dar mažiau diskomforto, tad nieko keisto, kad šio gamintojo produkcija sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo.

Neodent implantai

Tai – implantų gamintojas, priklausantis Straumann įmonių grupei. Neodent implantai yra gaminami iš gryno titano, todėl tai užtikrina greitesnį implantų prigijimą.

Jei jums kyla dvejonių, kokie yra geriausi dantų implantai, pasitarkite su savo odontologu, kuris jums suteiks visą svarbiausią informaciją, ir padės paprasčiau apsispręsti, kokia galimybė galėtų būti pačia palankiausia.