Gražūs dantys – dantų implantų magija

Deja, ne visus mus gamta apdovanojo gražiais ir tvirtais dantimis, tačiau šiuolaikinė odontologija tikrai padeda tą ištaisyti. Jei dėl tam tikrų priežasčių tenka atkurti prarastus dantis, dantų implantai neabejotinai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu: šiuo metu tai yra pats moderniausias dantų atkūrimo metodas, kuris gali būti taikomas ir tuomet, kada tenka atkurti krūminius dantis, ir tada, kai pacientas yra netekęs priekinių dantų. Dantų implantavimas savo privalumais gerokai lenkia kitas odontologijoje taikomas dantų atkūrimo procedūras, taigi, kodėl verta pagalvoti apie būtent tokią galimybę?

Užtikrinamas dantų stabilumas

Dantų implantai yra įsriegiami į kaulinį audinį, todėl jie atstoja natūralią danties šaknį. Būtent tai užtikrina natūralią kramtymo funkciją, nes žandikauliams tenka pakankamai didelė apkrova. Tuo atveju, jei nusprendžiama rinktis dantų tiltelius arba išimamus protezus, ilgainiui žandikaulių audinys gali imti nykti, o tai turi neigiamą poveikį ne tik sveikatai, bet taip pat ir išvaizdai. Jei nusprendžiama rinktis dantų implantus, to galima išvengti, tad tikrai verta pasvarstyti būtent apie šią galimybę.

Ilgaamžis sprendimas

Renkantis dantų atkūrimo metodus svarbiu klausimu tampa tai, kiek laiko bus galima džiaugtis pasiektais rezultatais. Palanku yra tai, kad dantų implantai tarnauja net kelis dešimtmečius ar dar ilgesnį laiką, tad tokia procedūra pasiteisina iš tiesų dažnais atvejais. Kai kurie implantų gamintojai esant poreikiui implantus pakeičia naujais, ir tai pacientams nekainuoja papildomai (tenka mokėti tik už dantų gydymą).

Didelės pritaikymo galimybės

Dantų implantai gali būti pasirenkami atkuriant krūminius ar priekinius dantis, o atliekant implantavimo procedūrą nėra reikalingi atraminiai dantys. Net ir tada, jei pacientas yra netekęs visų ar didelės dalies dantų, implantavimas gali būti tikrai puiki išeitimi. Dantų implantus organizmas labai gerai toleruoja, tad atmetimo rizika yra labai menka.

Ar tai – brangu?

Pacientus gana dažnai domina tai, kiek gali kainuoti įvairios odontologinės procedūros, tad ir dantų implantai nėra išimtis. Nors implantų kaina yra didesnė nei išimamų protezų ar dantų tiltelių, tačiau visuomet galima rasti tokių klinikų, kurios būtų nustačiusios geriausias dantų implantavimo kainas.

Balti dantys | Dantys be karieso | Kaip atbalinti dantis | Kaip prižiūrėti dantis | Burnos higiena | Ar verta dėtis dantų implantus? | Dantų implantai Vilniuje kaina | Gražūs dantys – dantų implantų magija | Implantai dantims pigiau: kaip rasti geriausią pasiūlymą? | Straumann dantų implantai: svarbiausi privalumai