Klausimai - Atsakymai

Balti dantys gali džiuginti ir jus!

Dantys gali imti gelsti dėl daugybės įvairių priežasčių: dėl rūkymo, pernelyg dažno mėgavimosi kava ar arbata, ir t.t. Nors dantų spalvos pokyčiai tikrai liūdina, tačiau svarbu žinoti, kad šiandien turime tikrai nemažai dantų balinimo galimybių. Balti dantys gali džiuginti kiekvieną mūsų – tereikia pasirinkti tinkamiausias dantų balinimo priemones. Taigi, ką daryti, kad dantys būtų baltesni?

Nepamirškite profesionalios burnos higienas

Odontologo kabinete atliekama burnos higiena leidžia šiek tiek pašviesinti dantis, tad tuomet, jei dantų spalva pakito dėl susikaupusių apnašų, ši procedūra leis džiaugtis kur kas baltesne šypsena. Jei norite, kad balti dantys džiugintų kiek įmanoma ilgiau, po šios procedūros venkite juodos kavos, raudonojo vyno bei dažančių maisto produktų.

Keiskite įpročius

Retas rūkantis žmogus gali pasigirti balta šypsena, todėl šio žalingo įpročio rekomenduojama atsisakyti. Taip pat patartina vengti įvairių dažančių gėrimų ir maisto produktų, nes anksčiau ar vėliau tikrai pastebėsite dantų spalvos pokyčius, kurie jūsų nenudžiugins. Į mitybos racioną patartina įtraukti braškes, salierus, morkas ir obuolius, nes šie maisto produktai padeda išlaikyti dantų baltumą.

Jei svarstote apie dantų balinimą…

Dantų balinimas šiandien yra tikrai populiari procedūra, kuri gali būti atliekama įvairiais būdais. Vis dėlto, ne visos dantų balinimo priemonės yra pakankamai saugios, tad jas rinkitės itin atidžiai:

  • Dantų balinimas maistine soda buvo naudojamas dar mūsų protėvių. Nors toks pasirinkimas tikrai gali padėti pašviesinti dantis, tačiau šalutinis poveikis tikrai nedžiugina: dantys tampa kur kas jautresni, o dantenos gali imti kraujuoti;

  • Dantų balinimas kapomis yra tikrai saugus, tačiau svarbu, kad balinimo priemones pirktumėte tik odontologijos klinikose. Nors tokių balinimo priemonių prekyboje rasime ne taip ir mažai, tačiau prieš apsispręsdami, kokias jų pasirinkti, pasikonsultuokite su odontologu;

  • Dantų balinimas lazeriu šiandien yra vienas populiariausių, nes pageidaujamo rezultato galima pasiekti vos po vieno vizito. Jei svarstote apie tokią galimybę, pirmiausia apsilankykite odontologijos klinikoje, ir pasiteiraukite, ar ši procedūra jums tikrai pasiteisins.

Po atliktų procedūrų balti dantys džiugins kur kas ilgiau, jei vengsite įvairių dažančių produktų ir tinkamai rūpinsitės burnos higiena.

Burnos higienos privalumai | Kam reikalinga balintis dantis | Skubi odontologo pagalba | Dantų protezavimas pigiau | Odontologijos klinika žirmūnuose

Dantys be karieso: kaip tą pasiekti? Dantų kariesas, kitaip dar vadinamas ėduonimi, yra pati dažniausia odontologinė problema, nuo kurios kenčia net 90 procentų viso pasaulio žmonių. Dantys be karieso turėtų būti kiekvieno mūsų siekiamybė, taigi, keli naudingi patarimai tikrai padės džiaugtis sveikesniais dantimis. Kariesą pastebėkite laiku Kuo mažesni yra karieso sukelti pažeidimai, tuo paprastesnis yra dantų gydymas, todėl labai svarbu ėduonį laiku pastebėti. Pirminėje stadijoje ėduonis atrodo kaip balzgana dėmelė ant dantų paviršiaus, o esant palankioms sąlygoms plika akimi pastebimas ėduonis yra matomas  praėjus maždaug mėnesiui. Pacientas jaučia trumpalaikį gėlimą, valgant karštą ar šaltą maistą juntamas skausmas. Jei odontologijos klinikoje apsilankoma pakankamai greitai, galima išvengti ėduonies sukeltų komplikacijų (pulpos uždegimo, ir t.t.) Formuokite tinkamus įpročius Dantis rekomenduojama valyti bent du kartus per dieną, ir tą atlikti taisyklingai. Patartina naudoti ne vien tik dantų šepetėlį bei dantų pastą, bet taip pat ir tarpdančių siūlą, nes ėduonis gali apnikti ir tarpdančius. Dantys be karieso džiugina tuos žmones, kurie vengia daug angliavandenių turinčio maisto, nepiktnaudžiauja saldumynais. Jei jums sunku atsisakyti saldainių ar saldžių kepinių, pasvarstykite, kuo juos galėtumėte pakeisti (gali pasiteisinti džiovinti vaisiai, uogos, ir t.t.) Reguliariai lankykitės pas odontologą Odontologijos klinikoje patartina apsilankyti kartą per pusmetį: šio vizito metu bus atliekama profesionali burnos higiena (jos metu pašalinamos dantų apnašos ir nuvalomi akmenys) bei įvertinama dantų būklė. Tuo atveju, jei dantis yra pažeidęs kariesas, skiriamas kitas vizitas, kurio metu bus atliekamos reikalingos procedūros. Vaikų dantų apsauga Kai norima apsaugoti vaikų dantis, juos rekomenduojama dengti silantais. Tai – visiškai paprasta ir neskausminga procedūra, kuri užkerta kelią ėduonies atsiradimui, ir vaikas gali džiaugtis kur kas tvirtesniais dantimis. Dantų dengimo silantais programa yra skirta 6-14 metų vaikams ir paaugliams, procedūra gali būti atlieka ir valstybinėse, ir privačiose klinikose. Dantys be karieso – kiekvieno mūsų svajonė, tačiau labai svarbu pasirūpinti, kad būtų užtikrinama tinkama dantų priežiūra. Net ir tada, jei dantis valotės itin kruopščiai, nepamirškite porą kartų per metus apsilankyti odontologijos klinikoje, kurioje bus įvertinta jūsų dantų būklė. Burnos higienos privalumai | Kam reikalinga balintis dantis | Skubi odontologo pagalba | Dantų protezavimas pigiau | Odontologijos klinika žirmūnuose
Implantai dantims pigiau: kaip rasti geriausią pasiūlymą? Dantų taisymas ne visada yra toks pigus kaip norėtųsi, tad tuomet, kada tenka atlikti tam tikras procedūras, ieškoma pasiūlymų, kurie geriausiai atitiktų finansines galimybes. Jei svarstote apie galimybę implantuoti dantis, tikėtina, kad ieškosite, kur yra siūlomi implantai dantims pigiau, taigi, kaip rasti geriausią pasiūlymą? Palyginkite skirtingų gamintojų implantų kainas Šiandien galime rinktis iš daugybės įvairių gamintojų implantų, kurių kainos gali net labai varijuoti. Jei tikitės, kad implantų kaina būtų kiek įmanoma mažesnė, tačiau implantų kokybe netektų nusivilti, vertėtų pasidomėti atsiliepimais, kurių internetinėje erdvėje rasite ne taip ir mažai. Čia pateikta informacija jums gali padėti paprasčiau apsispręsti, kokio gamintojo implantai galėtų būti geriausiu pasirinkimu, ir tuomet beliks tik pasirinkti tinkamiausią kliniką. Klinikų nustatyti įkainiai Klinikų, kuriose yra siūlomas dantų implantavimas, šiuo metu tikrai nestinga, tad visuomet bus galima rasti labiausiai tinkančią galimybę. Dauguma klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama informacija apie siūlomas paslaugas ir jų kainas, tad rasti, kur yra siūlomi implantai dantims pigiau, tikrai nebus labai keblu. Kas gali turėti įtakos dantų implantavimui? Nors dantų implantų kaina priklauso nuo to, kokio gamintojo produkcija yra pasirenkama, ir kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos klinikos, tačiau nereikėtų pamiršti, kad kainai taip pat gali turėti įtakos ir įvairios papildomos procedūros. Pavyzdžiui, tam tikrose situacijose gali būti reikalingas sinusų pakėlimas ar kaulinio audinio priauginimas, todėl  tokiais atvejais dantų implantavimo kaina bus didesnė. Visuomet yra pravartu užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu bus įvertinama, kiek gali kainuoti reikalingų procedūrų atlikimas. Pravartu ieškoti rekomendacijų Kai ieškoma, kur ya siūlomi implantai dantims pigiau, pravartu pasidomėti, kokias klinikas rekomenduoja interneto vartotojai. Nesugaišdami daug laiko galėsite rasti informacijos, kokios klinikos yra sulaukusios pačių palankiausių įvertinimų, ir kuriose jų kainos yra mažesnės nei kitur. Kuo daugiau rasite informacijos, tuo paprasčiau galėsite priimti sprendimą, o jau tada galėsite planuoti vizitą pasirinktoje odontologijos klinikoje. Apžiūros metu bus įvertinama, ar prireiks papildomų procedūrų, taigi, bus galima nustatyti tikslesnę paslaugų kainą. Burnos higienos privalumai | Kam reikalinga balintis dantis | Skubi odontologo pagalba | Dantų protezavimas pigiau | Odontologijos klinika žirmūnuose

Straumann dantų implantai: svarbiausi privalumai

Dantų implantavimas šiandien yra taikomas įvairiose pasaulio šalyse: toks pasirinkimas padeda efektyviai atkurti prarastus dantis bei užtikrina ilgaamžiškumą. Nors implantus siūlančių gamintojų yra ganėtinai daug, tačiau Straumann dantų implantai yra pasirenkami bene dažniausiai. Priežasčių, kodėl verta pasvarstyti apie būtent šią galimybę, tikrai nestinga, taigi, pravartu apžvelgti pagrindines.

Nuolatinis technologijų tobulinimas

Šių dantų implantų gamyboje yra taikomos naujausios technologijos, kurios yra nuolat tobulinamos. Būtent tai gali užtikrinti patį geriausią rezultatą, tad nieko keisto, kad vis daugiau klinikų nusprendžia rinktis būtent šio gamintojo produkciją.

Aukšti prigijimo rodikliai

Nors dantų implantavimas yra tikrai veiksmingas, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet implantai paprasčiausiai neprigyja. Jei pasirenkami Straumann dantų implantai, tikimybė, kad implantai gali neprigyti, bus labai nedidelė, taigi, jūs neprarasite pinigų. Straumann dantų implantų prigijimo rodikliai yra net 6-60 kartų aukštesni nei kitų gamintojų produkcijos, tad toks pasirinkimas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti.

Palanki implantų kaina

Renakntis dantų implantus gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia yra implantų kaina, todėl Straumannn dantų implantai pranoks jūsų lūkesčius. Šis gamintojas siekia, kad būtų užtikrinama kuo aukštesnė kokybė, o implantų kaina būtų prieinama kiek įmanoma daugiau žmonių.

Ilgametė patirtis

Straumann dantų implantai rinkoje buvo pristatyti prieš daugiau nei 40 metų, o Lietuvoje ši produkcija yra žinoma nuo 2003 metų. Šio gamintojo implantus pasirinko milijonai žmonių visame pasaulyje, todėl Straumann įgavo tikrai didelį pacientų ir odontologų  pasitikėjimą.

Kokybės garantija

Straumann įsipareigoja, kad pacientui praradus implantą jis būtų nemokamai pakeičiamas kitu, tačiau ši kompanija nekompensuoja dantų pergydymo kainos. Palanku yra tai, kad Straumann turi atstovybes net 70 pasaulio šalių, tad net ir tuomet, jei nutiktų kas nors nenumatyto kelionės metu, tikrai rasite odontologijos kliniką, kurioje būtų suteikiama pagalba.

Šiandien Straumann dantų implantai rinkoje yra patys populiariausi – maždaug kas antras įsriegiamas implantas yra būtent šio gamintojo. Taigi, jei svarstote apie galimybę rinktis dantų implantavimo galimybę, pagalvokite apie Straumann dantų implantų pasirinkimą.

Kaina nustatoma atsižvelgiant į intervacijos apimtį, manipuliacijų sudėtingumą ir sunaudotų medžiagų kiekį.Šiame puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobudžio, kurios gali būti  keičiamos be išankstinio informavimo !!!!