Pigūs dantų implantai: kaip rasti geriausią pasiūlymą?

Dantų implantavimas – vis sparčiau populiarėjanti paslauga, kuri pasirenkama tuomet, kai tenka atkurti vieną ar daugiau prarastų dantų. Nors toks pasirinkimas

 

užtikrina ilgalaikį rezultatą ir yra laikomas pačiu pažangiausiu dantų atkūrimo metodu, tačiau kartais pacientai tam nesiryžta dėl galimai pernelyg aukštos kainos. Vis dėlto, tikrai visada yra galimybė susirasti tokių odontologijos klinikų, kuriose yra siūlomi pigūs dantų implantai, taigi, kaip rasti patį geriausią pasiūlymą?

Pasidomėkite skirtingais implantų gamintojais

Šiandien dantų implantus siūlo keletas skirtingų gamintojų, kurių produkcijos kaina gali labai varijuoti. Jei dantų implantų kaina jums yra vienas svarbiausių kriterijų, palanku pasidomėti, kokie yra nustatyti skirtingų dantų implantų įkainiai. Vis dėlto, reikėtų turėti omeny, kad skiriasi siūlomų dantų implantų ilgaamžiškumas, taip pat gali skirtis organizmo reakcija į implantus, ir t.t. Pravartu pasidomėti, kokie pigūs dantų implantai yra geriausiai įvertinti pacientų – naršydami internetinėje erdvėje rasite tikrai nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų, todėl tai jums padės priimti pačius geriausius sprendimus.

Klinikų nustatyti įkainiai

Odontologijos klinikų nustatytos kainos gali labai varijuoti, todėl peržiūrėkite skirtingų klinikų nustatytus įkainius. Reikėtų įvertinti ne tik implantų, bet taip pat ir dantų karūnėlių kainas – kai įsriegtas implantas jau bus prigijęs, reikės fiksuoti karūnėlę, kuri atstos natūralų danties vainikėlį. Šiuo metu odontologijos klinikos siūlo rinktis kelių tipų dantų karūnėles, tad pasidomėkite siūlomų galimybių privalumais bei trūkumais bei palyginkite skirtingų klinikų nustatytas kainas.

Kada bus galima apsilankyti klinikoje?

Dantų implantavimą rekomenduojama atlikti praėjus ne daugiau nei vieneriems metams po to, kai buvo prarastas dantis. Jei pernelyg ilgai delsiama, ilgainiui žandikaulio kaulas ima nykti, ir vėliau gali prireikti papildomų procedūrų (kaulo priauginimo ar sinusų pakėlimo). Jei siekiate, kad implantavimo procedūros būtų pradedamos kiek įmanoma greičiau, pasidomėkite, kaip greitai bus galima apsilankyti odontologijos klinikoje, ir tai jums padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Pigūs dantų implantai domina daugelį pacientų, kuriems turi būti atliekamos dantų atkūrimo procedūros, todėl prieš pasirenkant tinkamiausią kliniką vertėtų pasidomėti, kuri jų gali pateikti patį geriausią pasiūlymą.