Pigūs dantų protezai: ar tai – realu?
Neretai baiminamasi, kad įvairios odontologinės procedūros kainuos pernelyg brangiai, todėl ieškoma tokių sprendimų, kurie leistų sutaupyti pinigų. Pigūs dantų protezai – tai vienas tų dalykų, kuris pacientus domina bene dažniausiai, todėl palanku pasidomėti, kokios galimybės gali leisti sutaupyti.
Apsispręskite dėl protezavimo būdo
Dantų protezų kainos gali labai skirtis, todėl pravartu pagalvoti, kuris galimų sprendimų galėtų geriausiai pasiteisinti. Pati pigiausia galimybė – išimami dantų protezai, tačiau įvertinkite ir tai, kad toks pasirinkimas turi ganėtinai daug trūkumų. Išimami protezai nesilaiko taip stabiliai kaip fiksuoti, be to, jie yra ganėtinai lengvai pažeidžiami. Nors pirminės išlaidos bus mažesnės, tačiau greitu metu gali tekti užsakyti naujus protezus. Kartais yra palankiau rinktis brangesnes protezavimo galimybes, nes jos bus kur kas ilgaamžiškesnės ir nesukels jokių šalutinių padarinių.
Palyginkite klinikų nustatytas kainas
Jei jus domina pigūs dantų protezai, neskubėkite pasirinkti odontologijos klinikos: nustatyti įkainiai gali net labai skirtis, taigi, įvertinkite, kiek dominančių paslaugų teikimas kainuotų vienoje ar kitoje klinikoje. Didžioji dalis paslaugų teikėjų turi savo internetines svetaines, kuriose yra pateikiama informacija apie kainas, taigi, tai gali padėti paprasčiau priimti sprendimą. Tam tikrais atvejais, kada tenka protezuoti ganėtinai daug dantų, pacientams gali būti taikomos ženklios nuolaidos, taigi, tai padės sutaupyti. Atminkite: tikslią dantų protezavimo kainą galėsite sužinoti tik tada, kai bus įvertinta jūsų dantų būklė bei numatomas dantų restauravimo planas.
Lanksčios atsiskaitymo sąlygos
Nors kartais vizitas į odontologijos kliniką yra atidėliojamas dėl pinigų trūkumo, tačiau svarbu žinoti, kad šiandien yra galimybė už įvairias paslaugas atsiskaityti dalimis (pavyzdžiui, galima pasiimti paskolą medicininėms paslaugoms). Tokia galimybė padeda už suteiktas paslaugas atsiskaityti tam tikru numatytu laikotarpiu, o pacientams nereikia laukti, kada finansinė situacija taps geresnė.
Jei tenka protezuoti dantis, ne visada galima delsti, nes priešingu atveju situacija gali tapti gerokai prastesnė. Pigūs dantų protezai – visai realus pasirinkimas, jei įvertinsite, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos klinikos, ir, žinoma, pasirinksite tinkamiausią dantų protezavimo būdą. Svarbu atminti, kad sveikatos sąskaita tikrai nederėtų taupyti, todėl kartais geriau sumokėti šiek tiek daugiau.