Straumann dantų implantai: svarbiausi privalumai

Dantų implantavimas šiandien yra taikomas įvairiose pasaulio šalyse: toks pasirinkimas padeda efektyviai atkurti prarastus dantis bei užtikrina ilgaamžiškumą. Nors implantus siūlančių gamintojų yra ganėtinai daug, tačiau Straumann dantų implantai yra pasirenkami bene dažniausiai. Priežasčių, kodėl verta pasvarstyti apie būtent šią galimybę, tikrai nestinga, taigi, pravartu apžvelgti pagrindines.

Nuolatinis technologijų tobulinimas

Šių dantų implantų gamyboje yra taikomos naujausios technologijos, kurios yra nuolat tobulinamos. Būtent tai gali užtikrinti patį geriausią rezultatą, tad nieko keisto, kad vis daugiau klinikų nusprendžia rinktis būtent šio gamintojo produkciją.

Aukšti prigijimo rodikliai

Nors dantų implantavimas yra tikrai veiksmingas, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet implantai paprasčiausiai neprigyja. Jei pasirenkami Straumann dantų implantai, tikimybė, kad implantai gali neprigyti, bus labai nedidelė, taigi, jūs neprarasite pinigų. Straumann dantų implantų prigijimo rodikliai yra net 6-60 kartų aukštesni nei kitų gamintojų produkcijos, tad toks pasirinkimas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti.

Palanki implantų kaina

Renakntis dantų implantus gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia yra implantų kaina, todėl Straumannn dantų implantai pranoks jūsų lūkesčius. Šis gamintojas siekia, kad būtų užtikrinama kuo aukštesnė kokybė, o implantų kaina būtų prieinama kiek įmanoma daugiau žmonių.

Ilgametė patirtis

Straumann dantų implantai rinkoje buvo pristatyti prieš daugiau nei 40 metų, o Lietuvoje ši produkcija yra žinoma nuo 2003 metų. Šio gamintojo implantus pasirinko milijonai žmonių visame pasaulyje, todėl Straumann įgavo tikrai didelį pacientų ir odontologų  pasitikėjimą.

Kokybės garantija

Straumann įsipareigoja, kad pacientui praradus implantą jis būtų nemokamai pakeičiamas kitu, tačiau ši kompanija nekompensuoja dantų pergydymo kainos. Palanku yra tai, kad Straumann turi atstovybes net 70 pasaulio šalių, tad net ir tuomet, jei nutiktų kas nors nenumatyto kelionės metu, tikrai rasite odontologijos kliniką, kurioje būtų suteikiama pagalba.

Šiandien Straumann dantų implantai rinkoje yra patys populiariausi – maždaug kas antras įsriegiamas implantas yra būtent šio gamintojo. Taigi, jei svarstote apie galimybę rinktis dantų implantavimo galimybę, pagalvokite apie Straumann dantų implantų pasirinkimą.

 

Balti dantys | Dantys be karieso | Kaip atbalinti dantis | Kaip prižiūrėti dantis | Burnos higiena | Ar verta dėtis dantų implantus? | Dantų implantai Vilniuje kaina | Gražūs dantys – dantų implantų magija | Implantai dantims pigiau: kaip rasti geriausią pasiūlymą? | Straumann dantų implantai: svarbiausi privalumai